Gazi İLköğretim OkuLu 7-E
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gazi İLköğretim OkuLu 7-E

ßiZiM OkuLun MeKanı

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

OkuLumuzun Eski MezunLarı

+8
érqüdér..!
zeynep
ha?nde
Fidan ayşenur
ßeyza =)
£wR!m
OnuR-41=)
MiRaY =)
12 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
MiRaY =)
ManYax Admin :)
MiRaY =)

OkuLumuzun Eski MezunLarı Empty
MesajKonu: OkuLumuzun Eski MezunLarı   OkuLumuzun Eski MezunLarı Icon_minitimeC.tesi Mart 01, 2008 8:44 am

OkuLumuzun Eski MezunLarı ßuraya Yazabilir Sanırım Şeymanın AbLası Var.. Daha bissürü Kişi.. Very Happy Very Happy
ÖzLem Hocada ßizim okuLdan mesunnmuş zate Very Happy
https://gazi-e.yetkin-forum.com
OnuR-41=)
OnuR-41=)

MesajKonu: Geri: OkuLumuzun Eski MezunLarı   OkuLumuzun Eski MezunLarı Icon_minitimePaz Mart 02, 2008 3:09 am

ablam var
£wR!m
MoDaReTöR
MoDaReTöR
£wR!m

MesajKonu: Geri: OkuLumuzun Eski MezunLarı   OkuLumuzun Eski MezunLarı Icon_minitimePaz Mart 02, 2008 9:35 am

madem war bişiler yazsın o zaman Smile
MiRaY =)
MiRaY =)

MesajKonu: Geri: OkuLumuzun Eski MezunLarı   OkuLumuzun Eski MezunLarı Icon_minitimePaz Mart 02, 2008 9:46 am

Aynen Yazsınn Hadii =)
OnuR-41=)
OnuR-41=)

MesajKonu: Geri: OkuLumuzun Eski MezunLarı   OkuLumuzun Eski MezunLarı Icon_minitimeSalı Mart 04, 2008 3:45 pm

balıkesirde kısım ya
£wR!m
MoDaReTöR
MoDaReTöR
£wR!m

MesajKonu: Geri: OkuLumuzun Eski MezunLarı   OkuLumuzun Eski MezunLarı Icon_minitimeÇarş. Mart 05, 2008 8:14 am

orda internet ya da bilgisayar yokmu henüz teknoloji oralara ulaşamamış mı??? Very Happy Very Happy Very Happy
MiRaY =)
MiRaY =)

MesajKonu: Geri: OkuLumuzun Eski MezunLarı   OkuLumuzun Eski MezunLarı Icon_minitimeÇarş. Mart 05, 2008 8:46 am

Ewrim Espri yaptıı Very Happy Very Happy Very Happy Şeymanın AbLasıı yazsınn
£wR!m
MoDaReTöR
MoDaReTöR
£wR!m

MesajKonu: Geri: OkuLumuzun Eski MezunLarı   OkuLumuzun Eski MezunLarı Icon_minitimeÇarş. Mart 05, 2008 9:07 am

MiRaY =) demiş ki:

ha ha ha çok komik...
ßeyza =)
ßeyza =)

MesajKonu: Geri: OkuLumuzun Eski MezunLarı   OkuLumuzun Eski MezunLarı Icon_minitimeÇarş. Mart 05, 2008 12:50 pm

£wR!m demiş ki:
MiRaY =) demiş ki:

ha ha ha çok komik...
len ben beyza Very Happy benim babamla amcamda bu okuldan mezun Very Happy:D HOHO
OnuR-41=)
OnuR-41=)

MesajKonu: Geri: OkuLumuzun Eski MezunLarı   OkuLumuzun Eski MezunLarı Icon_minitimePerş. Mart 06, 2008 7:49 am

ßeyza =) demiş ki:
£wR!m demiş ki:
MiRaY =) demiş ki:

ha ha ha çok komik...
len ben beyza Very Happy benim babamla amcamda bu okuldan mezun Very Happy:D HOHO

süper ya zate bizm oku yol geçen hanı gibi adile hocayı şükriye hocayı siz tanımazsınız nurşen hocayla hürriyet hocayı tanıolar neden cünkü herkes bu okulda okudu neredeyse Very Happy:D:D
£wR!m
MoDaReTöR
MoDaReTöR
£wR!m

MesajKonu: Geri: OkuLumuzun Eski MezunLarı   OkuLumuzun Eski MezunLarı Icon_minitimePerş. Mart 06, 2008 8:03 am

eskiden en ii okul en popüler okul bizim okulmuş yaaa onun içindir herhalde Very Happy
MiRaY =)
MiRaY =)

MesajKonu: Geri: OkuLumuzun Eski MezunLarı   OkuLumuzun Eski MezunLarı Icon_minitimePerş. Mart 06, 2008 8:28 am

aynen öyle.. Wink
OnuR-41=)
OnuR-41=)

MesajKonu: ablammmmm   OkuLumuzun Eski MezunLarı Icon_minitimeC.tesi Mart 08, 2008 3:24 am

ben ilknur cingey onurun ablasıyım.balıkesir üniversitesi kimya bölümünde okuyorum.bu okulda parmağım kesildiği için tüm hocaları tarafından anılan bir öğrenciyim:)bu okul eskiden gölcük ortaokuluymuş daha sonra isim değiştirerek gazi ilköğretim okulu oldu.tecrübeli öğretmenlerden oluştuğu için bu okuldan mezun olduğum için çok mutluyum.şu anda orda olan hocalardan adile hoca ve şükriye hoca benim de derslerime giren hocalardı.adile hoca derslerde çok sinirli gözüksede ingilizce dersini sevdiren ve her yönüyle güzel anlatan bi hocamızdı.şükriye hoca sayesinde çok şeyler öğrendim bi abla bi anne gibi her konumuzu dinlerdi.onun sayesinde hala daha üniversitede bile voleybol takımındayım:)nurşen hocamız vardı fen bilgisi öğretmeni,sınıf öğretmenimiz,annemiz.. saçımızı örmeden okula geldiğimizde hiç üşenmeden saçlarımızı örerdi:)hale hoca müthiş türkçesiyle ve güzelliğiyle anlılan türkçe öğretmenimizdi.derya hoca aynı şekilde güzel resimleriyle anılan çok sevdiğimiz bi hocamızdı.ekrem hocamızın dersinde namazı öğrenemesemde.liseye geçtiğimde öğrenip onu söylediğimde çok mutlu olmuştu:)onların ve tüm hocalarımın ellerinden öperim.tekrar bu okulda okuduğum için çok mutluyum bu yüzden de kardeşimi bu okula yazdırdık.hepinize başarılar dilerim görüşmek üzere

ablam yazdı işte Very Happy nasıl
ßeyza =)
ßeyza =)

MesajKonu: Geri: OkuLumuzun Eski MezunLarı   OkuLumuzun Eski MezunLarı Icon_minitimeC.tesi Mart 08, 2008 7:19 am

benim babam amcam bide halam bu okulda okumuş belki bi sürü tanıdığım okumuştur ama bilmiom tam olarak ......Bu arada bizim okul önceden hapishanemiymiş ..????bilen yazsın...ben amcama sormuştum deil demişti
MiRaY =)
MiRaY =)

MesajKonu: Geri: OkuLumuzun Eski MezunLarı   OkuLumuzun Eski MezunLarı Icon_minitimeC.tesi Mart 08, 2008 9:05 am

Onur Ablan Çok Güzel Şeyler yazmış =)) ... teşekkürrler.. bende bu okulda olduğum için gerçekten çok mutluyum çok güzel günler yaşıyoruz ççok eğleniyoruz =)
beyza hapishane deildirr heraldi Suspect
OnuR-41=)
OnuR-41=)

MesajKonu: Geri: OkuLumuzun Eski MezunLarı   OkuLumuzun Eski MezunLarı Icon_minitimeC.tesi Mart 08, 2008 9:52 am

bize fatma öğr sölemişti hapishaneymiş galiba
cünkü
o kadar yüksek duvarlar hangi okulda var
MiRaY =)
MiRaY =)

MesajKonu: Geri: OkuLumuzun Eski MezunLarı   OkuLumuzun Eski MezunLarı Icon_minitimeC.tesi Mart 08, 2008 10:07 am

oda doğru resmen hapishne yani Very Happy
£wR!m
MoDaReTöR
MoDaReTöR
£wR!m

MesajKonu: Geri: OkuLumuzun Eski MezunLarı   OkuLumuzun Eski MezunLarı Icon_minitimeC.tesi Mart 08, 2008 10:52 am

bende duymuştum eskiden hapishane olarak kullanılmışş Very Happy ...bu arada onur ablan çok güsel yazmışş
MiRaY =)
MiRaY =)

MesajKonu: Geri: OkuLumuzun Eski MezunLarı   OkuLumuzun Eski MezunLarı Icon_minitimePaz Mart 09, 2008 8:24 am

slm arkadaşlar ben okulunuzdan 4yıl önce mezun oldum ama dönüp tekrar oku deseler senlerce daha o sıcak yuvada okumaya razıyım o günleri hiç unutmadım unutamamda size tavsiyem sizde gazi ilköğretim okulunda okuma şansını iyi değerlendirin daha sonraları özlemini çekceğinizi unutmayın okuldaki hocaların hepsi çok değerli ama bitanesi varki benim gözümde dünyanın en saygıdeğer en sewgidolu öğretmeni şükriye hocanızın değerini iyi bilin..insanın hayatında örnek aldığı bikaç insan olurya hani şükriye hocamda benim için herzaman o insanların başında olmuştur..hayatıma yön vermemde öyle önemli bi rolü olduki ve bana öyle emeği gectiki her zaman bi öğretmenden çok daha fazla şey ifade etti benim için..daha 12yaşındaydım onu tanıdığımda şuan 18im ve hala sewgisini hissediyorum ömrüm boyuncada hep hatırlayacağım.. inanın çok şanslısınız böyle bi öğretmene sahip olduğunuz için.. hepinize sbsde başarılar dilerim öğretmenlerinizin değerini bilin emin olun lisede onları çok arayacaksınız...

ÜSTTEKİNİ ŞEYMANIN ABLASI YAZMIŞTI.. Smile
Fidan ayşenur
σ αятıк вαğıмℓı
σ αятıк вαğıмℓı

MesajKonu: Geri: OkuLumuzun Eski MezunLarı   OkuLumuzun Eski MezunLarı Icon_minitimePtsi Mart 10, 2008 8:01 am

Exclamation benim ablam burada okudu sonra abimde bu okulda okudu ben de okuyorum yaaa.Sonracıma galiba eniştem de bu okulda okumuş sonraaa???????? Question
£wR!m
MoDaReTöR
MoDaReTöR
£wR!m

MesajKonu: Geri: OkuLumuzun Eski MezunLarı   OkuLumuzun Eski MezunLarı Icon_minitimePtsi Mart 10, 2008 8:43 am

MiRaY =) demiş ki:
slm arkadaşlar ben okulunuzdan 4yıl önce mezun oldum ama dönüp tekrar oku deseler senlerce daha o sıcak yuvada okumaya razıyım o günleri hiç unutmadım unutamamda size tavsiyem sizde gazi ilköğretim okulunda okuma şansını iyi değerlendirin daha sonraları özlemini çekceğinizi unutmayın okuldaki hocaların hepsi çok değerli ama bitanesi varki benim gözümde dünyanın en saygıdeğer en sewgidolu öğretmeni şükriye hocanızın değerini iyi bilin..insanın hayatında örnek aldığı bikaç insan olurya hani şükriye hocamda benim için herzaman o insanların başında olmuştur..hayatıma yön vermemde öyle önemli bi rolü olduki ve bana öyle emeği gectiki her zaman bi öğretmenden çok daha fazla şey ifade etti benim için..daha 12yaşındaydım onu tanıdığımda şuan 18im ve hala sewgisini hissediyorum ömrüm boyuncada hep hatırlayacağım.. inanın çok şanslısınız böyle bi öğretmene sahip olduğunuz için.. hepinize sbsde başarılar dilerim öğretmenlerinizin değerini bilin emin olun lisede onları çok arayacaksınız...

ÜSTTEKİNİ ŞEYMANIN ABLASI YAZMIŞTI.. Smile

ya bizim okulumaz başka yaaa Very Happy
ha?nde
σ αятıк вαğıмℓı
σ αятıк вαğıмℓı

MesajKonu: Geri: OkuLumuzun Eski MezunLarı   OkuLumuzun Eski MezunLarı Icon_minitimeCuma Mart 14, 2008 9:07 am

arkadaşlar bu okul hapisane değilmiş
Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz
ha?nde
σ αятıк вαğıмℓı
σ αятıк вαğıмℓı

MesajKonu: Geri: OkuLumuzun Eski MezunLarı   OkuLumuzun Eski MezunLarı Icon_minitimeCuma Mart 14, 2008 9:08 am

şeyma ablan süper şeyler yazmış bu okulda olmaktan çok mutluyum flower flower flower flower flower flower flower flower jocolor jocolor jocolor jocolor
£wR!m
MoDaReTöR
MoDaReTöR
£wR!m

MesajKonu: Geri: OkuLumuzun Eski MezunLarı   OkuLumuzun Eski MezunLarı Icon_minitimeCuma Mart 14, 2008 10:42 am

ben de çok mutluyum[ya handeee bu kadar simge koymana ne gerek war her cümlede allah allah yaaa]

En son £wR!m tarafından Salı Mart 18, 2008 10:28 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Fidan ayşenur
σ αятıк вαğıмℓı
σ αятıк вαğıмℓı

MesajKonu: Geri: OkuLumuzun Eski MezunLarı   OkuLumuzun Eski MezunLarı Icon_minitimeC.tesi Mart 15, 2008 11:17 am

KUZENIMIN DEDESİ DE BU OKULDA OKUMUŞ Exclamation Very Happy

OkuLumuzun Eski MezunLarı
1 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
 Similar topics
-