Gazi İLköğretim OkuLu 7-E
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gazi İLköğretim OkuLu 7-E

ßiZiM OkuLun MeKanı

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Sınıf İçi AnıLar

+7
Fidan ayşenur
ŞeFtaM
ßeyza =)
£wR!m
OnuR-41=)
@®ZuM
MiRaY =)
11 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3, 4  Sonraki
YazarMesaj
MiRaY =)
ManYax Admin :)
MiRaY =)

Sınıf İçi AnıLar Empty
MesajKonu: Sınıf İçi AnıLar   Sınıf İçi AnıLar Icon_minitimeC.tesi Mart 01, 2008 8:57 am

ßi kere tebeşir Kawgası YapmışTık mayak komikti Ya Very Happy
https://gazi-e.yetkin-forum.com
MiRaY =)
MiRaY =)

Sınıf İçi AnıLar Empty
MesajKonu: Geri: Sınıf İçi AnıLar   Sınıf İçi AnıLar Icon_minitimePaz Mart 02, 2008 11:05 am

düşünüyorumm Embarassed Embarassed
Şeyy son derslerde boşken kaçışımız süperdi yaa Very Happy Very Happy Bide ingilizce dersinde benm bi hastaLığa "PİRİNÇ" demem FLn AkLınıza GeLen Warmı?? Very Happy
@®ZuM
ßizD€n ßiri :)
@®ZuM

Sınıf İçi AnıLar Empty
MesajKonu: Geri: Sınıf İçi AnıLar   Sınıf İçi AnıLar Icon_minitimeÇarş. Mart 05, 2008 5:37 am

bi keresinde mat. dersinde onur soruyu bitirip 'diğer soruya geçicekmiyiz bebişim' demişti hemde yüksek sesle özlem hoca da kendisine söledi sanmıştı o çok komikti yaaa Very Happy Very Happy Laughing rabbit
MiRaY =)
MiRaY =)

Sınıf İçi AnıLar Empty
MesajKonu: Geri: Sınıf İçi AnıLar   Sınıf İçi AnıLar Icon_minitimeÇarş. Mart 05, 2008 8:50 am

hehe ewet Very Happy Very Happy Very Happy
ßİ Kerede sosyal dersinde kimse ödewini yapmamıştı Onura sordu hoca oda 2 günden beri komşumuzun babası öldü demişti bende hergünmü ölüyo bu adam ya 9 canlı heraldi falan demiştmm sonra Şükrüde Bu Çocuğun Kaç Babası War Demişti Çok Komikti =)
OnuR-41=)
OnuR-41=)

Sınıf İçi AnıLar Empty
MesajKonu: Geri: Sınıf İçi AnıLar   Sınıf İçi AnıLar Icon_minitimeÇarş. Mart 05, 2008 9:59 am

bizm sınıf ayrı bi komedi zate
£wR!m
MoDaReTöR
MoDaReTöR
£wR!m

Sınıf İçi AnıLar Empty
MesajKonu: Geri: Sınıf İçi AnıLar   Sınıf İçi AnıLar Icon_minitimePerş. Mart 06, 2008 4:08 am

aynn süper geçio okul Very Happy
@®ZuM
@®ZuM

Sınıf İçi AnıLar Empty
MesajKonu: Geri: Sınıf İçi AnıLar   Sınıf İçi AnıLar Icon_minitimePerş. Mart 06, 2008 5:03 am

bi de ing. dersindemi ne hoca şewale oynaşmayın demişti de şewal ben kimseyle oynaşmıyorum demişti o da çok komikti bayağı bi espirisi yapılmıştı Twisted Evil Twisted Evil Very Happy
MiRaY =)
MiRaY =)

Sınıf İçi AnıLar Empty
MesajKonu: Geri: Sınıf İçi AnıLar   Sınıf İçi AnıLar Icon_minitimePerş. Mart 06, 2008 8:33 am

ben hiç gülmemiştim bana komk gelmedii
bugünkü ayşenurun ağlayışıı çok komikti Cihat falanda ağladı lol! lol! lol! lol!
İLAHİ BİZ lol! lol!
bide beyza ssyal dersinde uyumuştu Very Happy
£wR!m
MoDaReTöR
MoDaReTöR
£wR!m

Sınıf İçi AnıLar Empty
MesajKonu: Geri: Sınıf İçi AnıLar   Sınıf İçi AnıLar Icon_minitimePerş. Mart 06, 2008 8:43 am

MiRaY =) demiş ki:
ben hiç gülmemiştim bana komk gelmedii
bugünkü ayşenurun ağlayışıı çok komikti Cihat falanda ağladı lol! lol! lol! lol!
İLAHİ BİZ lol! lol!
bide beyza ssyal dersinde uyumuştu Very Happy

ayşenur bugün ilkinde benim yüzümden ikincisinde cihadın yüzünden ağladı tam ayşenuru yatıştırmak için cihada kızıoduk bi baktım ayşenur beni aşşaladı die o da ağlamaya başladıı üzüldüm ama bence ikiside haksız Very Happy
ßeyza =)
ßeyza =)

Sınıf İçi AnıLar Empty
MesajKonu: Geri: Sınıf İçi AnıLar   Sınıf İçi AnıLar Icon_minitimePerş. Mart 06, 2008 11:17 am

Heyyy insanlar benimde anım var....Bende sosyal dersinde uyumuştum hoca görmüodu...sonra miray su döktü ama uyanmadım ağzıma bişi yapıştırdı uyandım ama başımı kaldırmadım tam o sırada herkes bana gülüodu hocada gülenlere kızdı onlarda hemen HOCAM BEYZA UYUYO dediler sonra ben hemen fırladım HOCAM BEN UYUMUOM dedim ama hocada dedi görmüştüm sonra herkes gülmeye başladı.........

AMA WARYA RÜYAMDA İPEK YOLUNDAYDIM HERALDE SOSYAL DERSİNİN ETKİSİNDE KALMIŞIM Very Happy:D:D Sleep
ßeyza =)
ßeyza =)

Sınıf İçi AnıLar Empty
MesajKonu: Geri: Sınıf İçi AnıLar   Sınıf İçi AnıLar Icon_minitimePerş. Mart 06, 2008 12:03 pm

ERKEKLERE KIZLAR ORTADA SIÇAN OYNADIK BEN VE ECE SÜPER OYNUYODUK HERKES ECE GÜZEL OYNUO DİYE ONU VURMAYA ÇALIŞIODU AMA BENİ VURMAYA ÇALIŞINCA GÖRDÜLERKİ SADECE ECE DEİL ECE VE BEYZA SÜPER OYNUO SATEN BEN Bİ BACAKLARIMI AÇTIM BÜTÜN OKUL KONUŞUO BU KIZ LASTİKMİ FELAN DİEEE Bİ TÜRLÜ ÇIKMADIK ORTADAN AYRICA İLK GAMAYI BEN YAPTIM SATEN Bİ TANE GAMA YAPTIK ÇÜNKÜ ERKEKLER BİZİ VURAMAYINCA PES ETTİ YANİ DEWAM ETSELERDİ ON TANE DAHA GAMA YAPARDIK ......KIZLARIN GÜCÜ OLEYYYY... cheers cheers sunny cheers cheers
MiRaY =)
MiRaY =)

Sınıf İçi AnıLar Empty
MesajKonu: Geri: Sınıf İçi AnıLar   Sınıf İçi AnıLar Icon_minitimeCuma Mart 07, 2008 10:05 am

İlahi beyza ya Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
BUGÜN YANİ CUMA GÜNÜ SÜPERDİ YA NASIL EĞLENDİK ANLATAMAMM
ŞU SIRA DEĞİŞTİRME OLAYI BEYZAYLA BENİM KAVGAMM FALAN MANYAKTI BEYZA BENİ YERE YATIRDI BEN BEYZANIN KULAĞINI TIRMALADIMM SONRA ŞÜKRÜNÜN SAÇINI BAŞINI YOLDUM FALANN SÜPERDİ YA ÇOK GÜLDÜKK Very Happy Very Happy
AMA BEYZAYLA ONUR OTURUYO Sad Sad AZ KALSIN H.İBRAHİMLE OTURCAKTIMM MİNEYLE OTURDUM ARKAMDA ŞÜKRÜ ECE MANNYAK OLDU Very Happy Very Happy Very Happy MİNEYLE BENİM DİYALOG SÜPERDİ
MİNE: YANIMDA KÖMÜR VAR YA PFF DEDİ
BEN: ASIL BENİM YANIMDA KÖMÜR WAR BE AA FALN DEDİM SONRA ŞÜKRÜ ARKADA GÜLMEKTEN ÖLÜYOMUŞ MĞER ADİLE HOCAYA SÖYLEDİ HEMEN BENİM GÖZÜMDEN YAŞ GELDİ ARTIK O KADAR GÜLDÜM Very Happy
ßeyza =)
ßeyza =)

Sınıf İçi AnıLar Empty
MesajKonu: Geri: Sınıf İçi AnıLar   Sınıf İçi AnıLar Icon_minitimeCuma Mart 07, 2008 10:36 am

bugün süperdi neler oldu neler ....Sosyal bilgiler dersi için sosyal bilgiler sınıfına indik ben ve miray şakalaşıoduk birden saç baş daldık birbirimize miray kulağımı tırmaladı bende mirayı bir tuttumm çewirdim çewirdim yere düşürdümmmm üstüne çıktım saçlarını yolmaya başladımmmm miray bi bağırıyo bi bağırıyo en sonunda ece ayırdı bizi tam o sırada hande koşarak beyza miray kawga etmeyin diodu tam yanımıza geldi ayağı kaydı bi düştüüüü gülmekten yere yapıştımmmmmmm.......süper bi kawgaydııııı TABİKİ ŞAKASINA ETTİK...... mirayı biras döwdüm ama görmeliydinizz KOMEDİİİİİ.....TAM Bİ KOMEDİİİİ Smile Smile gelelim sıra meselesine adile hoca sıtraları değiştirmeye karar verdi beni mirayın yanından kaldırdı mirayın yanına halili oturttu komediydi.... snra ben onurun yanına oturdum hocadan söz aldım dedimki hocam bence mirayla mine eceyle halil otursun dedim herkes güldü .....BEN ŞAKA yapmıştım ama Adiliye hoca ciddiye aldı oturttu son anda ece şükrüyle oturdu bende onurla oturuom KANKAMLA:D:D EWRİMDE BİZE DARILDI PNURLA BANA ÇÜNÜ O HALİLLE OTURUO SANKİ BİZİM SUÇUMUZ
ßeyza =)
ßeyza =)

Sınıf İçi AnıLar Empty
MesajKonu: Geri: Sınıf İçi AnıLar   Sınıf İçi AnıLar Icon_minitimeCuma Mart 07, 2008 10:45 am

mirrayyyyyyyy ordamısın
MiRaY =)
MiRaY =)

Sınıf İçi AnıLar Empty
MesajKonu: Geri: Sınıf İçi AnıLar   Sınıf İçi AnıLar Icon_minitimeCuma Mart 07, 2008 10:45 am

ßeyza =) demiş ki:
bugün süperdi neler oldu neler ....Sosyal bilgiler dersi için sosyal bilgiler sınıfına indik ben ve miray şakalaşıoduk birden saç baş daldık birbirimize miray kulağımı tırmaladı bende mirayı bir tuttumm çewirdim çewirdim yere düşürdümmmm üstüne çıktım saçlarını yolmaya başladımmmm miray bi bağırıyo bi bağırıyo en sonunda ece ayırdı bizi tam o sırada hande koşarak beyza miray kawga etmeyin diodu tam yanımıza geldi ayağı kaydı bi düştüüüü gülmekten yere yapıştımmmmmmm.......süper bi kawgaydııııı TABİKİ ŞAKASINA ETTİK...... mirayı biras döwdüm ama görmeliydinizz KOMEDİİİİİ.....TAM Bİ KOMEDİİİİ Smile Smile gelelim sıra meselesine adile hoca sıtraları değiştirmeye karar verdi beni mirayın yanından kaldırdı mirayın yanına halili oturttu komediydi.... snra ben onurun yanına oturdum hocadan söz aldım dedimki hocam bence mirayla mine eceyle halil otursun dedim herkes güldü .....BEN ŞAKA yapmıştım ama Adiliye hoca ciddiye aldı oturttu son anda ece şükrüyle oturdu bende onurla oturuom KANKAMLA:D:D EWRİMDE BİZE DARILDI PNURLA BANA ÇÜNÜ O HALİLLE OTURUO SANKİ BİZİM SUÇUMUZ

hakkımı yeme kızım sonunda yere yatırmasaydınn berabere biterdii Very Happy Very Happy Olsn sonuçta çok güLdükk Very Happy Very Happy Very Happy sıra şeyi tam bi komediydi bide bizim ondan sonra beyzayla çıkışta yaşadıklarımız daha komik..
OnuR-41=)
OnuR-41=)

Sınıf İçi AnıLar Empty
MesajKonu: Geri: Sınıf İçi AnıLar   Sınıf İçi AnıLar Icon_minitimeCuma Mart 07, 2008 10:47 am

ßeyza =) demiş ki:
EWRİMDE BİZE DARILDI PNURLA BANA ÇÜNÜ O HALİLLE OTURUO SANKİ BİZİM SUÇUMUZ

sana katılıyorum byza gelmiş bnle küsüo ya
MiRaY =)
MiRaY =)

Sınıf İçi AnıLar Empty
MesajKonu: Geri: Sınıf İçi AnıLar   Sınıf İçi AnıLar Icon_minitimeCuma Mart 07, 2008 10:49 am

sizdede suç war sinir ettiniz beni zaten !! az kalsın halille oturuyodm
OnuR-41=)
OnuR-41=)

Sınıf İçi AnıLar Empty
MesajKonu: Geri: Sınıf İçi AnıLar   Sınıf İçi AnıLar Icon_minitimeCuma Mart 07, 2008 10:50 am

hep beyza Very Happy:D:D:D:D
ßeyza =)
ßeyza =)

Sınıf İçi AnıLar Empty
MesajKonu: Geri: Sınıf İçi AnıLar   Sınıf İçi AnıLar Icon_minitimeCuma Mart 07, 2008 11:08 am

ONUR YAAA BN SENLE KÜSMEDİM NERDEN ÇIKARIOSUNNNNN EWRİM BİZLE KÜSTÜ BN SENLE KÜSMEDİM NE ALAKA .................
ßeyza =)
ßeyza =)

Sınıf İçi AnıLar Empty
MesajKonu: Geri: Sınıf İçi AnıLar   Sınıf İçi AnıLar Icon_minitimeCuma Mart 07, 2008 11:12 am

yaaa pardon onur ben yanlış anladım sana katılıyorum yazdığını görmemişim beyza bide gelip benle küsüo kısmını gördüm bende benle küstün sandım pardon.... Very Happy Very Happy
MiRaY =)
MiRaY =)

Sınıf İçi AnıLar Empty
MesajKonu: Geri: Sınıf İçi AnıLar   Sınıf İçi AnıLar Icon_minitimeCuma Mart 07, 2008 11:15 am

hohohohohoh Very Happy Very Happy
ŞeFtaM
ŞeFtaM

Sınıf İçi AnıLar Empty
MesajKonu: Geri: Sınıf İçi AnıLar   Sınıf İçi AnıLar Icon_minitimeCuma Mart 07, 2008 2:13 pm

adem hoca bana bi türkü patlat demişti bendee dağlar dağlarr demeye bi basladım sonra hoca bu muhtaaaşemmmm sesimi susturduu ama o zmn çook gulmuştuk...Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Fidan ayşenur
σ αятıк вαğıмℓı
σ αятıк вαğıмℓı

Sınıf İçi AnıLar Empty
MesajKonu: Geri: Sınıf İçi AnıLar   Sınıf İçi AnıLar Icon_minitimePtsi Mart 10, 2008 7:45 am

scratch düşünüyorum düşünüyorum benim hakkımda anı falan bulamıyorum.bulan solesin Very Happy Very Happy
£wR!m
MoDaReTöR
MoDaReTöR
£wR!m

Sınıf İçi AnıLar Empty
MesajKonu: Geri: Sınıf İçi AnıLar   Sınıf İçi AnıLar Icon_minitimePtsi Mart 10, 2008 8:47 am

OnuR-41=) demiş ki:
ßeyza =) demiş ki:
EWRİMDE BİZE DARILDI PNURLA BANA ÇÜNÜ O HALİLLE OTURUO SANKİ BİZİM SUÇUMUZ

sana katılıyorum byza gelmiş bnle küsüo ya

ohh canıma da değsin hep sizin yüzünüzden tabii pufff ya ama ikinizde haksızsınızz hp sizin yüzünden olmuş ne olmuşsa ama nese barıştık yaa artık Very Happy Very Happy Very Happy
érqüdér..!
MoDaReTöR
MoDaReTöR
érqüdér..!

Sınıf İçi AnıLar Empty
MesajKonu: Geri: Sınıf İçi AnıLar   Sınıf İçi AnıLar Icon_minitimeCuma Mart 14, 2008 7:37 am

Yha Taßi Öle ewriM Halille ßen $üqrüyle Mirayda Mineyle Oturuo SizN YüsünüsdeN Very Happy Ama allahtan ßnmLe OturmaYa ßa$layaN İki qüNde Kaçıoda $ükrüdeNde KurtuLdum Very Happy Very Happy

Sınıf İçi AnıLar
1 sayfadaki 4 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3, 4  Sonraki